AlgemeenVoorwaardenPrivacyContact
 
Bijwerken
De zeven levens van Betty

De zeven levens van Betty

Uitgebracht: 2025-10-06
© 2025 Dag en Nacht Media
De zeven levens van Betty - QR Code
3 afleveringen
Audio
Luister in Apple Podcasts
3 afleveringen
Audio
Luister in Apple Podcasts
Uitgebracht: 2025-10-06
© 2025 Dag en Nacht Media
Meest recente aflevering
1 - Het dode meisje

1 - Het dode meisje

In februari 2009 wordt de 19-jarige Hongaarse sekswerker Betty Szabo dood gevonden in haar peeskamer op de Wallen. De moord blijft onopgelost. Vijftien jaar later hoort journalist Naomi Steijger voor het eerst over haar verhaal in het Erotisch Museum, w
Tijd: 40:31
In februari 2009 wordt de 19-jarige Hongaarse sekswerker Betty Szabo dood gevonden in haar peeskamer op de Wallen. De moord blijft onopgelost. Vijftien jaar later hoort journalist Naomi Steijger voor het eerst over haar verhaal in het Erotisch Museum, waar ze achter de kassa werkt. Voor Naomi vormt deze gruwelijke gebeurtenis het begin van een zoektocht naar mensen die Betty kenden. Zo ontstaat het beeld van een onverschrokken jonge vrouw: net bevallen, met een opvallende drakentatoeage en altijd omringd door luide muziek.
Toch blijft de vraag knagen: hoe kan het dat op een druk stukje Wallen, vol toeristen, agenten en collega’s, een jonge vrouw wordt vermoord zonder dat iemand iets merkt? Tijdens de zoektocht duikt bovendien een naam op van iemand die wél meer zou moeten weten over Betty’s fatale nacht.
De zeven levens van Betty is een productie van Dag en Nacht Media voor Podimo. Om je kennis te laten maken met de serie zijn de eerste twee afleveringen te beluisteren in alle podcastapps, de rest luister je in de Podimo app. Ga naar podimo.nl/zevenlevens en luister 2 maanden voor 1 euro.  
Credits- Regie: Naomi Steijger- Eindredactie: Mirjam van Zuidam- Productionele ondersteuning: Bo Courant- Muziek: Charlotte Dommershausen- Sound design en dramaturgie: Timo Tembuyser - Regie voice-over: Teunie de Brouwer- Mixage: Alfred Koster- Uitvoerend producent: Danielle Emans
See omnystudio.com/listener for privacy information.
Aflevering-ID: 1000730355695
GUID: dfa02e0b-9b8f-4417-8cd8-b36b008d5b18
Releasedatum: 6-10-2025 07:00:00

Beschrijving

Als kassameisje in het Erotisch Museum op de wallen hoort Naomi Steijger de wildste verhalen. Maar één verhaal laat haar niet meer los: de brute moord op de 19-jarige sekswerker Betty Szabo, vijftien jaar geleden gepleegd in een peeskamer vlak naast het museum. ‘Het leek wel een slachthuis,’ vertelt iemand. De moordenaar is nooit gevonden.
Gedreven door de vraag wie Betty is, begint Naomi aan een zoektocht. Maar ze raakt ook verstrikt in de cold case die tijdens haar onderzoek onverwacht weer opnieuw bekeken wordt door de politie Amsterdam. 
In zeven afleveringen schetst Naomi een indringend portret van Betty: als moeder, drakenvrouw en jonge vrouw met dromen. Ze hoort verhalen van buurtgenoten, sekswerkers en verdachten, van de rosse buurt tot de onderzoekskamers van de politie. Zo ontstaat een beeld van Betty voorbij de clichés en de sensatie die onvermijdelijk bij dit true-crime verhaal lijkt te horen.  
De zeven levens van Betty begint met een dood meisje, maar eindigt met haar wederopstanding.
De zeven levens van Betty is een productie van Dag en Nacht Media voor Podimo. Om je kennis te laten maken met de serie zijn de eerste twee afleveringen te beluisteren in alle podcastapps, de rest luister je in de Podimo app. Ga naar podimo.nl/zevenlevens en luister 2 maanden voor 1 euro.  
Credits- Regie: Naomi Steijger- Eindredactie: Mirjam van Zuidam- Productionele ondersteuning: Bo Courant- Muziek: Charlotte Dommershausen- Sound design en dramaturgie: Timo Tembuyser - Regie voice-over: Teunie de Brouwer- Mixage: Alfred Koster- Uitvoerend producent: Danielle Emans

Apple Podcasts: Recensies van klanten

2025-10-09

WHO done it?

Goed opgebouwd , uitgewerkt en spannende podcast. Zou wel willen weten wie de vader is van haar kind. Daar werd niets over verteld. Jammer. Volgens mij zijn de Hongaarse zusjes zeker verdacht. Ze voelde zich niet bedreigt waardoor ze niet op het knopje heeft gedrukt. En zoveel messteken? Dat zijn er gewoon 2 geweest!
De plot ga ik niet horen. Geen lid van Podimo..
ansie 123
2025-10-09

Prachtig gemaakt

Hier kan ik alleen de eerste twee afleveringen en dan is het de bedoeling dat ik een podimo abonnement afsluit om de rest te beluisteren. Ik vind dit echt heel erg goed gemaakt. Ik zie dat andere mensen dit een ‘lokkertje’ noemen. Volgens mij moeten podcastmakers ook hun geld verdienen. Als je een boek koopt: betaal je daar toch ook voor? Voor de krant; betaal je toch ook? Ik hoor dat een abonnement nu voor 2 maanden 1 euro is. Dat ga ik afsluiten, want ik wil heel erg graag de rest horen.
Salomé…
2025-10-08

Echt heel erg goed

Heb er twee geluisterd en wil gelijk doorluisteren. De muziek, de manier van vertellen, het verhaal en alle verschillende perspectieven, echt alles is heel erg goed.
Laurha_D
2025-10-07

Lokkertje

Dit is helemaal geen podcast. Dit is reclame maken voor Podimo. Om moedeloos van te worden
gggugec