AlgemeenVoorwaardenPrivacyContact
 
Bijwerken
Patroonbrekers in de jeugdzorg

Patroonbrekers in de jeugdzorg

Uitgebracht: 2025-02-14
© simone.loonstra
Patroonbrekers in de jeugdzorg - QR Code
3 afleveringen
Audio
Luister in Apple Podcasts
3 afleveringen
Audio
Luister in Apple Podcasts
Uitgebracht: 2025-02-14
© simone.loonstra
Meest recente aflevering
#3 Onvoorwaardelijk samenleven met kinderen en jongeren in de Dushi Huizen

#3 Onvoorwaardelijk samenleven met kinderen en jongeren in de Dushi Huizen

Tijd: 1:06:13
Twintig jaar geleden begon Alex de Bokx met een Dushi Huis in Ellecom. Een kleinschalige woonvorm voor kinderen en jongeren van 4 tot 18+ jaar. De kinderen hebben al op verschillende plekken in de jeugdzorg gewoond. Met een woonplek in één van de Dushi Huizen voorkomen we dat de kinderen in een instelling terecht komen.
In een Dushi Huis staat het gewone leven op de voorgrond. De Dushi Methodiek is al doende ontwikkelt en helpt kinderen hun talenten en een gezond basisvertrouwen te ontwikkelen. In de huizen ligt het accent op ervaringen opdoen die het gewone leven weer versterken, verrijken en herstellen. Zodat de kinderen als zij volwassen zijn deze positieve ervaringen doorgeven aan volgende generaties.
Aflevering-ID: 1000692259605
GUID: 50a92a4e-aa50-4b8d-9f64-45860ae18b0a
Releasedatum: 14-2-2025 10:10:46

Beschrijving

Dé podcast met en over patroonbrekers in de jeugdzorg. We zien dat het ander moet en zijn klaar voor verandering, maar waarom lukt dat niet? En waar en wie lukt het wel en welke patronen hebben zij moeten doorbreken?

Apple Podcasts: Recensies van klanten

Geen item