AlgemeenVoorwaardenPrivacyContact
 
Bijwerken
De Natuurlijk Moestuinieren podcast van Jessica Koomen

De Natuurlijk Moestuinieren podcast van Jessica Koomen

Uitgebracht: 2024-01-29
© Jessica Koomen
De Natuurlijk Moestuinieren podcast van Jessica Koomen - QR Code
15 afleveringen
Audio
Luister in Apple Podcasts
15 afleveringen
Audio
Luister in Apple Podcasts
Uitgebracht: 2024-01-29
© Jessica Koomen
Meest recente aflevering
Over zaden en zaaien met Isabel van De Zaderij.

Over zaden en zaaien met Isabel van De Zaderij.

Tijd: 1:12:54
Iedere eerste maandagavond van de maand praat ik met een inspirerende gast over een moestuinonderwerp. Deze aflevering praat ik met Isabel van @de_zaderij en we spraken over alles wat met zaden en zaaien te maken heeft. Maar bijvoorbeeld ook over gentech: geweldig of gevaarlijk? We spraken verder over regeneratief moestuinieren en... zit er een schaduwzijde aan de populaire no-digaanpak met verhoogde bakken en bedden?
Check mijn website, boordevol moestuininfo en lekkere en avontuurlijke oogstrecepten: jessicakoomen.nl
🛒 Bestel mijn nieuwste boek: Natuurlijk Moestuinieren! hier: jessicakoomen.nl/natuurlijkmoestuinieren
Blijf op de hoogte, en abonneer je op mijn nieuwsbrief: jessicakoomen.nl/nieuwsbrief
Abonneer je op mijn YouTubekanaal en klik daar op het belletje om nooit meer een nieuwe video te missen!
Aflevering-ID: 1000645778854
GUID: https://app.springcast.fm/19873/natuurlijk-moestuinieren-podcast-afl15-over-zaden-en-zaaien-met-isabel-van-de-zaderij
Releasedatum: 29-1-2024 20:00:00

Beschrijving

In Natuurlijk Moestuinieren praat auteur, zangeres en natuurlijk moestuinier Jessica Koomen met een inspirerende gasten over een moestuinonderwerp.Jessica Koomen is zangeres en al jaren een fervent moestuinier in haar eigen tuin in Bennekom. Daarnaast geeft ze workshops en lezingen over duurzaam moestuinieren. Op haar website jessicakoomen.nl en op haar instagram pagina, schrijft ze over haar moestuin en deelt ze recepten uit eigen oogst.

Apple Podcasts: Recensies van klanten

Geen item