Algemeen
Voorwaarden
Privacy
Contact
Apple Services
Nederland
Apple Podcasts
Podcast
Apple Services Nederland
Bijwerken
Sara Pieters de podcast
Sara Pieters
Uitgebracht: 2023-04-25
© Sara Pieters
Gratis
New
7 afleveringen
Audio
Gratis
New
7 afleveringen
Audio
Uitgebracht: 2023-04-25
© Sara Pieters
Meest recente aflevering
7. Steal like an artist
Tijd: 27:56
Afspelen
Vaak denken we het wiel opnieuw te moeten uitvinden om onszelf te differentiëren van de concurrentie, om in het oog te springen van de klant, om uniek uit de hoek te komen. Dat betekent evenwel niet dat jouw uitdaging daarom uniek is. Meer nog, de kans is vrij groot dat deze in een andere sector al (voor een stukje) opgelost is.
Precies daarom ben ik enorme fan van het ‘steal like an artist’-principe zoals Austin Kleon het graag noemt, het ‘not invented here’-syndroom zoals Ramon Vullings en Marc Heleven het noemen of simpelweg de ‘beter slim gejat dan slecht bedacht’-ideeënformule.
Want wellicht heeft jouw buurman al een prachtige oplossing bedacht voor een van jouw uitdagingen. Ik noem het zelf sectorjutten of ook gluren bij de buren.
In een nieuwe podcastaflevering vertel ik er jouw alles over én reik ik jou drie manieren aan om zelf te gaan sectorjutten.
Aflevering-ID:
1000610508853
GUID: 55c8db14-d8e3-4db2-9d3d-a1a85c61b716
Releasedatum: 25-4-2023 07:00:00
Beschrijving
Hi, ik ben Sara en ik ben het gezicht achter Red Zezel. Business creativiteit en innovatie zijn mijn passie.
Ik help managers en hun teams bij het ontwikkelen van hun creatief en innovatief potentieel. Zodat mensen, ideeën en dromen maximaal kunnen floreren.
In deze podcast wil ik je inspireren en activeren met frisse inzichten, concrete tips en een down-to-earth aanpak om anders te denken, doen en dromen.
www.redzezel.com
Feed-URL
https://anchor.fm/s/bfc09300/podcast/rss
Apple Podcasts: Recensies van klanten
Geen item