Wat is er gebeurd met de Twentse multimiljonair Gerard Sanderink? Hoe kon een ondernemer die jarenlang onverstoord bouwde aan een imperium van zo'n 15.000 medewerkers, betrokken raken bij een reeks conflicten waarin ook zijn bedrijven Strukton en Centric werden meegesleept? Je hoort het in het eerste seizoen van de nieuwe FD-podcast Achter Gesloten Deuren.
In drie afleveringen nemen host Paulien Sewuster en journalisten Stijn van Gils en Joris Polman je mee in de gebeurtenissen die leidden tot talloze rechtszaken, een uit de hand gelopen beslaglegging, Kamervragen en het opstappen van De Nederlandsche Bank als klant. Kortom, een nauwkeurige reconstructie van wat zich voordeed achter gesloten deuren.
Meer informatie bij de serie vind je op fd.nl/sanderink
Redactie en productie: Stijn van Gils, Joris Polman, Jildou Beiboer, Luc van den Berg en Paulien Sewuster
In andere podcasts en op tv in actualiteitenrubrieken veel meer info gehoord en eerlijk gezegd word ik veel te veel afgeleid door de slechte vertelster. Waarom. Na. Elk. Woord. Zo’n…. Pauze? Vreselijk. Zo’n maniertje zorgt dat het hele verhaal stokt.
2022-08-03
Goede inhoud, storende muziek
Zeker tegen het einde van het programma werkt de veel te luide (achtergrond?)- muziek op de zenuwen … dat doet afbreuk aan en leidt te veel af van de inhoud .
2022-07-12
Vlot
Bekend verhaal maar nu vlot gebracht.
Aniek Botermans eat your heart out.
2022-06-23
Gemiste kans
De podcast vind ik vooral de gesproken artikelen uit het fd. Het blijft natuurlijk een aansprekend en boeiend verhaal maar ik mis veel achtergrond informatie. Klopt het dat Rian bij Apple heeft gewerkt? Dat ze voor de overheid heeft gewerkt? Wat heeft ze gestudeerd, wat weten vroegere collega’s, vrienden, studiegenoten etc. van haar? Uit wat voor familie komt ze? Woont ze nu samen met Sanderink? Jammer dat er niet meer informatie over de betrokkenen wordt gedeeld.
2022-06-01
Super goed
Mooi gemaakt. Goed te volgen en spannend.
2022-05-31
Aanrader!
Zelfs als je het nieuws rondom Sanderink al nauw gevolgd hebt, voegt deze podcast iets toe. Niet zozeer nieuwe informatie, maar door inkijkjes in mails, audiofragmenten en bijvoorbeeld het relaas van de advocaat van Van Egten gaat de zaak echt leven.
2022-05-12
Interessant
Ik zou haast een fd abo nemen om dit te supporten, erg fijn om te luisteren bij een rondje door het bos :)
2022-05-04
Podcast onwaardig
Oude feiten, slecht geluid en veel te veel herhaling. Besteed je tijd goed en naar Jelle Brand Corstius.
2022-05-02
Niets nieuws
Zoveelste herhaling van wat afgelopen jaren al als ‘nieuws’ in het FD is gebracht….
2022-05-02
Interessant
Ben vooral benieuwd naar deel 3. Daarna volgt mijn recensie. Tot nu toe goed.
2022-04-30
Niets nieuws
Ik heb de eerste 2 afleveringen beluisterd. Eindeloos uitmelken van oude feiten die al jaren bekend zijn. O.a. Tubantia en Lubach hebben het uitvoeriger behandeld.
2022-04-28
Smullen!
Ik volg alles van deze zaak op de voet en kan niet anders dan smullen van deze podcast. Nice work FD!